O společnosti Hidromek

Světově známý výrobce stavebních strojů, byl založen v Ankaře v roce 1978. Zakladatel HIDROMEK, Hasan Basri Bozkurt, začal s výrobou příslušenství pro zemědělské traktory. Tato iniciativa se v následujících letech posunula dále a byl vyroben první stavební stroj, který kdy navrhli turečtí inženýři. Produktová řada byla časem rozšířena, což vedlo k růstu firmy HIDROMEK.

Dnes má HIDROMEK kolem 2000 zaměstnanců. V současné době vyrábí HIDROMEK rýpadlo-nakladače, hydraulická pásová a kolová rýpadla, kolové nakladače, motorové grejdry a vibrační válce. Stroje se vyrábějí v šesti výrobních závodech, 4 továrny v Ankaře, 1 závod v İzmiru a 1 závodu v Thajsku. Výstavba nové výrobního závodu, na ploše 1,2 milionu m2, v Ankaře pokračuje a bude otevře na jaře roku 2021.

Na trhu rypadlo-nakladačů je Hidromek v Turecku nejprodávanější stroj s 60% podílem.

Rypadlonakladače Hidromek se vyznačují vysokou spolehlivostí, jednoduchostí a pohodlím při provozu. To vše je zajištěno komponenty známých značek jako jsou Perkins, Bosch Rexroth, ZF apod... Silné spojení a podobnost se značkou JCB není náhodná.

HIDROMEK je dnes držitelem celkem 17 cen za design.

HIDROMEK, jehož stroje pracují ve více než 100 zemích na 5 kontinentech, spravuje širokou síť autorizovaných prodejců a poskytuje prodejní a poprodejní služby prostřednictvím mezinárodních prodejních a poprodejních servisních center, jako je HIDROMEK WEST v Barceloně, Španělsko, HIDROMEK RUSSIAN v Krasnodaru, Rusko a HIDROMEK JAPAN v japonské Sagamihara.

HIDROMEK je prvním a jediným tureckým výrobcem strojů, který je na seznamu Mediální instituce KHL Group „Yellow Table 2018“. Jedná se o seznam největších výrobců stavebních strojů na světě. Podle údajů, které deklaruje IMDER (Asociace distributorů a výrobců stavebních zařízení), je HIDROMEK posledních 10 let lídrem na trhu v Turecku v prodeji rýpadlo-nakladačů a posledních 7 let v prodeji pásových, kolových rypadel a grejdrů.

Od roku 2001 vyrábí Hidromek hydraulická rypadla, která vyvíjí společně s japonskou firmou KOBELCO.

O společnosti Hidromek

Napiště nám

Máte doplňující dotaz nebo vás zajímá něco konkrétního? Zvažujete pořízení bagru, manipulátoru, nakladače či jiné techniky? I kdyby to byla jen připomínka k našemu webu, neváhejte a napiště nám.

Slibujeme, že žádné spamy posílat nebudeme! :)